تیم کاوش

تولید کننده تجهیزات دندانسازی و دندانپزشکی
ما در کاوش دندان صنعت سعی کرده ایم از بهترین و مجرب ترین افراد کمک بگیریم، بهترین محصولات را طبق خواسته و نظر مشتریان عزیز تولید کنیم و با کیفیت ترین خدمات فنی در زمینه تعمیرات تجهیزات دندانسازی را در ایران ارائه دهیم و خوشبختانه با نظر سنجی های دوره ای که داشته ایم مفتخریم اعلام کنیم که رضایت بیش از 95درصدی را در بین مشتریان خود به دست آورده ایم ولی همچنان در تلاشیم تا میزان رضایت را به حداکثر برسانیم.
کاوش دندان صنعت از سال 1382 کار خود را آغاز کرد و در سال 1386 به صورت رسمی ثبت گردید. اگر نگاهی به شناسنامه عملکرد این مجموعه در این سالها داشته باشید، پیشرفت در طراحی و تنوع محصولات، مشتری مداری، رعایت حقوق مصرف کننده، ایجاد شرایط و فضای مناسب برای خرید آسان، حفظ قیمت محصولات تا حد ممکن، خدمات پس از فروش مناسب و بسیاری موارد دیگر را در کارنامه کاری آن خواهید یافت.
در سالهای اخیر نیز با سیاست قیمت گذاری پلکانی سعی کرده ایم تا بار مضاعف تورم را که امری اجتناب ناپذیر در این سالها بوده است، از دوش خریداران عزیز برداریم و همچنان قدمی هر چند کوچک در راستای تحقق هدفمان یعنی ارج نهادن بر حقوق مصرف کنندگان برداشته باشیم
هم اکنون نیز به دنبال ارتقا و گسترش دامنه خدمات و کیفیت آن میباشیم و برنامه های مفیدی برای آینده در لیست اهداف این شرکت قرار گرفته است که به زودی اطلاع  رسانی خواهد شد
امیدواریم شما نیز با پیوستن هر چه سریعتر به خانواده بزرگ مشتریان کاوش، تجربه دلنشینی برای خود رقم بزنید.
3.

خرید اقساطی

تسهیل در خرید یکی از مهمترین خدماتی است که هر شرکتی میتواند برای مشتریان خود در نظر بگیرد. در کاوش دندان صنعت همیشه امکان خرید اقساطی وجود دارد.

2.

امتیاز خرید نقدی

با خرید نقدی بیشتر تخفیف بگیرید:
ما در بازه های مختلف زمانی، برای خریداران خود تخفیف های ویژه نقدی در نظر میگیریم

1.

کیفیت

در امر تولید مهمترین پارامتر کیفیت محصولات است. در محصولات کاوش دندان صنعت از قطعات سخت افزاری، الکترونیکی، مدارات چاپی و نرم افزار های با کیفیت، بهینه و پرقدرت استفاده شده است، ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا شما با آرامش و اطمینان خاطر از کار و حرفه خود لذت ببرید.

6.

بسته بندی

با کاوش دندان صنعت خریدی آسان و مطمئن رو تجربه می کنید.دستگاه های خریداری شده در بسته بندی های مستحکم، زیبا و ماندگار در باکس های MDF و توسط باربری های قابل اعتماد به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال میشوند. پس جای هیچ نگرانی نیست؛ محصول خود را با اطمینان کامل و بدون کوچکترین آسیبی تحویل بگیرید

5.

طراحی خلاقانه

امروزه در کنار کیفیت باید زیبایی در طراحی ظاهری نیز مورد توجه قرار گیرد، رنگها همیشه توجه ما را به خود جلب میکنند چرا که میتوانند بر عملکرد و کارایی ما در طول روز تاثیر گذار باشند. طراحی محصولات کاوش همیشه خاص، زیبا و متنوع است.

4.

گارانتی و خدمات

گارانتی بلند مدت و اثبات تعهد به آن، مهمترین هدف ما در مسیر تولید میباشد چرا که اعتقاد داریم فروش آغاز یک همکاری بلند مدت است، همچنین خدمات پس از فروش و تعمیرات مجموعه کاوش دندان صنعت یکی از عواملی است که موجب رضایتمندی خریداران ما بوده و هست.